Пальміра Дніпро
Меню каталогу
Контакти
Інформ. сторінки
показати всі
Ми в соціальних мережах

Про нас

Компанія Пальміра Дніпро - один із лідерів серед компаній, що займаються реалізацією сільськогосподарської техніки, обладнання та запасних частин сільськогосподарським виробникам – від агрохолдингів до маленьких фермерських господарств – до всіх однаковий шанобливий професійний підхід.

Основна мета та завдання компанії є забезпечення українських сільгоспвиробників якісної сучасної сільськогосподарської технікою, запасними частинами та комплектуючими.

Головний елемент успіху у майбутньому врожаї - якісна, сучасна сільськогосподарська техніка, здатна виконувати високі вимоги сучасних технологій у виробництві та переробці сільгосппрокції. Іменно така техніка та обладнання, що надається нашим підприємством.

Індивідуальний підхід до кожного клієнта, гнучка система знижок, доставка товару покупцям дозволяє бути конкурентоспроможними на ринку сільськогосподарської техніки.

Сьогодні Агроєкспертдніпро пропонуємо сільгосптехніку : сівалки зернові, сівалки пропашні, культиватори суцільної обробки ґрунту, культиватори просаапні , дискові борони, борони пружинні, мульчувачі, посівні комплекси,борони ротаційні , дисколапові борони, кільчато шпорові котки, кільчато зубчаті котки, котки подрібнювачі, глибокорозпушувачі, плуги, ґрунтообробні агрегати, обприскувачі причіпні, обприскувачі навісні, обприскувачі самохідні, машини для внесення добрив, комбайни,жатки кукурузні, жатки для збирання соняшника, жниварки валкові, жниварки зернові, Комбайни силосозбиральні та кормозаготівельні , кормозмішувачі , кормороздавачі , косарки роторні та пальцеві , очисні, калібрувальні машини , причепи, напівпричепи , прес-підбирачі , преса для віджиму пресс зернометатели, завантажувачі шнекові, агрегати для внесення гербіцидів та амміачної води, завантажувачі сівалок, лущильники дискові, зчіпки, ґрунтообробні фрези, обприскувачі, агрегати для перевезення води, сільгосптехніка бу українська, сільгосптехніка бу імпортна та запасні частини

Постачання нової та вживаної сільськогосподарської техніки (в наявності та на замовлення) - зернові сівалки та сівалки точного висіву, сівалки просапні, культиватори, плуги, дискатори, дискові борони, дисколапові агрегати.

Компанія Пальміра Дніпро є спеціалізованим підприємством, яке розвиває свій бізнес тільки в сільськогосподарській галузі, що дозволяє бути експертами в даній сфері діяльності.

Подальша стратегія розвитку Пальміра Дніпро передбачає якісне вивчення потреб наших клієнтів та надання для них рішень, що дозволяють найбільш ефективно досягати високих результатів у сільськогосподарському бізнесі.

Купуючи у нас техніку та обладнання, покупець отримує:

-професійне технічне обслуговування придбаної сільськогосподарської техніки та обладнання;

-Регулярне оновлення модельного ряду обладнання;

-Оригінальні запасні частини для сільськогосподарських машин -Оптимальне співвідношення ціни та якості;

Безкоштовні консультації надані нашими менеджерами з питань, що вас цікавлять.

Сільськогосподарська техніка та обладнання, яку ми пропонуємо, здатна задовольнити запити найвибагливіших клієнтів!

Відділ обслуговування – це досвідчені співробітники, які надають такі послуги:

-Виїзд для складання та монтажу техніки та обладнання;

-Налаштування та введення в експлуатацію;

-Ремонт

-Гарантійне та пост гарантійне обслуговування.

Відділ транспортної логістики здійснює швидку доставку сільськогосподарської техніки та запасних частин до покупця.

Разом з Вами ми знайдемо найзручнішу схему придбання, доставки та технічного обслуговування техніки.

Інформація про компанію

Контактна інформація

Контактна особа: Віктор Приходько
Сайт компанії: agrompk.com.ua

Загальна інформація

Назва: Компанія ​Пальміра Дніпро
Адреса: ул. Березінська, Дніпропетровськ 49130
Телефон: +38 (066) 024-43-93; +38 (097) 693-89-55; +38 (050) 928-49-45;
© 2012 - 2024 Компанія ​Пальміра Дніпро Поскаржитися на зміст
Як зробити інтернет магазин самому
Сайт створений на платформі UA MarketUA Market